Розділи
Підручники для школи » 9 клас » Мистецтво Масол 9 клас 2022

Мистецтво Масол 9 клас 2022

21.07.2022 - 21:12 293 0
Мистецтво Масол 9 клас 2022
Зміст Читати онлайн Завантажити

Перед вами книга, з якою ви продовжите захопливу подорож у світ мистецтва. Підручник допоможе вам узагальнити художні знання,  набуті в попередні роки, збагатити уявлення про стилі й напрями сучасного мистецтва, які виникли в європейській культурі. З його сторінок ви дізнаєтеся про художні особливості таких явищ, як медіа та реклама, а також про музеї, галереї, бібліотеки, як форми поширення мистецтва. 

Справжнє естетичне задоволення ви матимете від ознайомлення з шедеврами мистецтва, що належать до різних стилів і напрямів. Ви навчитеся їх розрізняти, аналізуючи зразки архітектури й скульптури, графічні й живописні композиції, музичні твори, вироби декоративного мистецтва, кінофільми, фотографії. Для цього в підручнику вміщено багато кольорових ілюстрацій, які не лише доповнюють текст, а й спонукають до емоційного сприйняття й особистісного розуміння смислів художніх творів. Найвідоміші з них ви матимете змогу дослідити глибше за допомогою рубрики «З історії шедевра», а з рубрики «Портрет митця» дізнаєтеся про видатних художників та художниць, композиторів та композиторок, акторів та акторок тощо. 

Для творчої самореалізації в підручнику є практичні художньо-творчі завдання з образотворчого мистецтва й дизайну (додаток 1) та музичні твори для виконання (додаток 2). Також запропоновано орієнтовні теми різноманітних проєктів, виконуючи які, ви набуватимете предметних і міжпредметних компетентностей, необхідних для подальшого використання в житті, художній самоосвіті. Враховуючи, що 9-й клас є випускним в основній школі й вам треба обирати майбутню професію, профіль подальшої освіти, частина завдань передбачає «професійно-орієнтаційні випробування» в царині різних видів художньої творчості. 

Ілюстрації, узагальнюючі запитання й завдання до кожної теми, пояснення термінів у «Мистецькій скарбничці», матеріали «Панорами мистецтв» — усе це допоможе вам збагатити досвід спілкування з мистецтвом. 

Бажаю, щоб підручник став вашим добрим супутником і надійним порадником на шляху опанування художніх цінностей людства.

На цій сторінці ви можете безкоштовно завантажити Мистецтво Масол 9 клас 2022.
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Відкрити бічну панель
Коментарі
Kasey Streeton
Kasey Streeton 12.07.2024 - 12:25
Hi there, My name is Kasey from Monkey Digital, Allow me to present to you a lifetime revenue opportunity of 35% That's right, you can earn 35% of every order made by your affiliate for life.
Роман
Роман 28.01.2024 - 15:18
Дуже класно дякую 👍🦾
Оксана
Оксана 07.11.2023 - 22:37
Підручник видання 2021 року має 208 сторінок, навіщо ви викладаєте замість нього файл підручника 2016 року?
Помогите
Помогите 09.09.2023 - 14:30
Можно пожалуйста ответы на этот учебник?
Вікторія
Вікторія 26.08.2023 - 18:54
Чи можна додати календарне планування для шкіл з румунською мовою навчання для1-4 класу з української та румунської мови?